Каталог Назад
×
Добавлено в избранное

Омнітроп (Omnitrop) 1, 5 ml 5 mg (15 ME) генотропін соматропін

1 100 грн

UAH

Описание
Якщо Ви шукаєте, де можна вигідно купити Omnitrop (Омнітроп) 1, 5 ml 5 mg (15 ME), тоді для Вас є дуже гарна пропозиція. На сьогоднішній день у Вас є можливість доступно придбати Omnitrop (Омнітроп) 1, 5 ml 5 mg (15 ME). Що стосовну терміну придатності, то це серпень 2020 року. Зберігання проходить по всім вимогам, а саме при температурі 2-8° С.
Виробником Omnitrop (Омнітроп) 1, 5 ml 5 mg (15 ME) являється Sandoz, Austria. Ви можете зробити замовлення в зручний для Вас час – Омнітроп є в наявності.
Показання до приймання Омнітроп:
- затримка росту у дітей (спричинена зменшенням або відсутністю секреції ендогенного ГР, з дисгенезією гонад (синдром Тернера), підтвердженою хромосомним аналізом, спричинена хронічною нирковою недостатністю);
- порушення росту у низькорослих дітей віком від 4 років;
- замісна терапія у дорослих з вираженим дефіцитом гормону росту, діагностованим за одним динамічним тестом на дефіцит гормону росту.
Доставка Omnitrop (Омнітроп) можлива по всій території України. Висилаю безпосередньо в термобоксі наложенним платежем або з передплатою на карту банка Приват.
Ціна на Омнітроп (Omnitrop) 1, 5 ml 5 mg (15 ME) адекватна та складає 1100грн/картридж (в коробці 5 картриджів). Omnitrop (Омнітроп) має високий рівень якості.
Якщо Ви бажаєте на вигідних умовах замовити Омнітроп (Omnitrop), тоді чекаю на Ваші звернення. Більш вигідної пропозиції Вам точно не знайти.
Характеристики
Объявление №-120783761
Добавили объявление: 2019-09-20 13:52:00
Категория: Товары для здоровья
Город:
Киев, Киевская область

Стоимость:
1 100 грн

UAH

Контакты
Контактное лицо: Едуард
Телефон(ы) для связи:
+380 показать номер
Отправить сообщение
Пожаловаться Уже продано Вымышленный объект Спам или реклама Неверная цена Неверный адрес Неверная категория Не дозвониться Контакты в описании Мошенничество с деньгами Другая причина
Оставить отзыв
Сравнить
Закрыть

Спасибо! Ваша жалоба отправлена администрации сайта.

Мы постараемся обработать её в ближайшее время, но не можем гарантировать точные сроки. Если причина жалобы не будет устранена, пожалуйста, обратитесь в службу поддержки.

Текст жалобы
Отмена


Наверх

Сравнить выбранные мной товары (0/5)
Открыть
Отсутствуют товары для сравнения